http://روکو
http://روکو
[تعداد: 1    میانگین: 1/5]

1.در روکو قانون اول احترام به حقوق مصرف کننده است
2.بنابراین کلیه آگهی دهندگان محترم صاحب کسب و کار متعهد به ارائه مطالب منطبق با واقعیت کیفیت و خدمات در محل کسب و کار خود می‌باشند. در صورت گزارش و یا مشاهده موارد عدم یکسانی ضمن کسب نمره منفی بعد از پیگیری و اثبات گزارش از طرف مصرف کنندگان آگهی مربوطه از سایت حذف خواهد شد.
3.هدف روکو معرفی رستوران ها و دیگر فعالان بخش غذایی به مصرف کنندگان می‌باشد لذا صاحب کسب و کار ملزم به ارائه آدرس و اطلاعات تماس کامل و موقعیت جغرافیایی برروی نقشه روکو می‌باشد.
4.تعرفه دریافتی بابت آگهی در روکو بابت تعداد روز معینی بوده و بعد از اتمام دوره در صورت تمایل به ادامه همکاری ملزم به پرداخت هزینه عضویت می‌باشند.

چنانچه از ناحیه مراجع ذیصلاح قانونی دستور حذف آگهی صادر شده باشد، روکو فوراً اقدام به حذف آگهی می‌نماید. همچنین در صورتی که گزارش تخلف کاربران نسبت به آگهی بیشتر از ۲ مورد باشد، روکو به صلاحدید خود ممکن است اقدام به حذف آگهی نماید. در دو مورد اخیر روکو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال بازپرداخت هزینه‌های پرداختی بابت آگهی حذف شده به کاربر ندارد.

آگهی‌دهندگان با ثبت آگهی خود در روکو تأیید می‌کنند که آگهی ایشان شامل مواردی که در ادامه آورده می‌شوند نخواهد بود و همچنین دارای سن بالای ۱۸ سال هستند.

هرگونه محتوای مندرج در آیین‌نامه فهرست مصادیق محتوای مجرمانه،

ناقض حریم شخصی افراد،

مغایرت با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه،
استفاده از عبارت‌ها یا کلماتی مانند: ویژه، رند، مفت، ارزان، زیر قیمت، استثنائی، حراج و موارد مشابه،
درج قیمت در عنوان آگهی،
هر گونه توهین به ادیان رسمی کشور، آداب، رسوم، قومیت‌ها، لهجه‌ها و گویش‌های مختلف،
استفاده ابزاری از تصاویر اشخاص در آگهی، درج بی‌مورد عکس صورت اشخاص یا استفاده از عکس کودکان برای معرفی کالا و خدماتی که مخاطب آن کودکان نیستند،
استفاده از حروف انگلیسی برای نوشتن عبارات فارسی (اصطلاحا فینگلیش): استفاده از زبان انگلیسی برای نوشتن کلمات غیرفارسی و برندها و یا ثبت آگهی به زبان انگلیسی مانعی ندارد،
هر نوع آگهی و خبرپراکنی سیاسی، اجتماعی یا مذهبی که جنبه تجاری نداشته باشد،

پیش‌پرداخت برای معامله‌های از راه دور،
درج شماره حساب در متن آگهی،
خدمات و کالاهایی که شائبه کلاهبرداری و سرقتی در آن مشاهده شود،
معرفی سایت‌، کالا یا خدماتی که به هر شکلی قصد رقابت با تی کی را دارند،

درج مکرر آگهی‌‌های یکسان حتی با عناوین متفاوت در یک روز،
ارسال مجدد یک آگهی‌‌ که از زمان حذف آن توسط کاربر، بیش از ۲۴ ساعت سپری نشده باشد،

هرگونه اشاره کسب و کارها به شبکه‌های اجتماعی مانند تلگرام و یا اینستاگرام در بخش توضیحات به جز در دسته‌بندی خدمات.
هرگونه سوءاستفاده از شماره تلفن همراه یا نشانی پست الکترونیکی دیگران پیگرد قانونی دارد و آگهی دهنده مسئول آن تلقی شده و روکو در این مورد هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

در صورت ایجاد مزاحمت برای شما، می‌توانید با مراجعه به سایت پلیس فتا،‌ از اطلاعات تماس پلیس فتای محل سکونت خود آگاه شده و موضوع را از آن طریق پیگیری کنید؛ در این موارد مطمئن باشید «روکو» همکاری‌های لازم را با این مرجع قانونی جهت پیگیری مشکل شما انجام می‌دهد.
رد مسولیت
کلیه کابران با ثبت نام در وب سایت روکو و یا اپلیکیشن رو متصل به سایت اعلام میدارند که در مقابل اشخاص آگهی دهنده و معاملات خود با این اشخاص ضمن آگاهی کامل از عدم قبول مسولیت وب سایت روکو حق هرگونه ادعای کیفری و حقوقی بر علیه سایت و یا مالک و مدیران سایت روکو را از خود سلب نموده و نیز اعلام میدارند که مسولیت استفاده از اطلاعات و آگهی های سایت کاملا با ایشان می‌باشد و سایت روکو و یا اشخاص وابسته به سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال خرید و فروش های آنها ندارند.

مجوزهای برنامه روکو برای دسترسی به دستگاه شما

طبق قوانین Google Play برنامه‌های سیستم‌عامل اندروید، برای دسترسی به بعضی از امکانات دستگاه کاربر مانند: میکروفون، GPS و حافظه داخلی، باید از کاربر اجازه بگیرند.

تا پیش از نسخه ۶ سیستم‌عامل اندروید (Marshmallow)، کاربر هنگام نصب برنامه‌، مجوزهای لازم را برای دسترسیِ آن برنامه به امکاناتِ دستگاه خود تأیید می‌کرد؛ با این حال، چون کاربران بدونِ آگاهیِ کامل از دسترسی‌ها، این مجوزها را تأیید می‌کردند، Google Play این رویه را تغییر دارد. از نسخه ۶ اندروید به بعد،‌ کاربر هنگام استفاده از برنامه، زمانی که برنامه برای اجرا به دسترسیِ خاصی نیاز دارد، اجازه این دسترسی را تأیید می‌کند.
نسخه اندروید اپلیکیشن تی کی برای ارائه بهتر خدمات به شما مجوز دسترسی به بعضی از امکانات دستگاه‌تان را از شما می‌گیرد. لازم به ذکر است تأیید این مجوزها با توجه به نسخه سیستم عامل اندروید شما می‌تواند در زمان نصب یا استفاده شما از برنامه تی کی انجام شود.

برای مطالعه توضیحات بیشتر میتوانید به این لینک در سایت گوگل مراجعه نمایید.