http://روکو
http://روکو
[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

با مروری در بازار مواد غذایی ایران متوجه خواهید شد که خلا عمیقی در این بازار وجود دارد و آن عدم وجود سیستم امتیازدهی براساس بازخورد و نظر مشتری بعنوان مصرف کننده صاحب حق احضار نظر در این حوزه و همچنین مرجعی برای جمع آوری اطلاعات بازخوردی از مشتری و معرفی صاحبین امتیازات برتر در این صنف می‌باشد.

روکو یک بانک اطلاعات از رستورانها و مراکز توضیع صنایع غذایی در تمام کشور بوده و کاربر به آسانی با چند کلیلک موارد مورد نیاز خود را در سیسنم می یابد. کاربران علاوه بر وب سایت میتوانند با نصب اپلیکیشن اندروید ROCO بر روی گوشی خود از تمام امکانات سایت براحتی استفاده نمایند. به کسب و کارهایی که از کیفیت آنها رضایت دارند امتیاز داده و برترین کسب و کارهایی را که براساس رای کاربران انتخاب میشوند را به راحتی پیدا کنند.

ما در روکو براین تصمیم هستیم تا با جدیت وارد این ورطه شده و ضمن معرفی کسب و کار های فعال در این صنعت با جمع آوری امتیازات کسب شده از کاربران سیستم به صورت دوره ای برترین های دسته های مختلف در این رشته را که بیشترین امتیاز را از مصرف کنندگان دریافت کرده اند را به عنوان کسب و کارهای ویژه در صفحه نخست سایت معرفی کنیم. بدیهی است که اینکار باعث ایجاد رقابت در ارائه کیفیت و خدمات مطلوب تر از طرف صاحبان کسب و کارهای عضو سیستم روکو شده و در نهایت مصرف کننده میتواند خدمت و کیفیتی که لایق آن می‌باشد را دریافت کند.

در این راه شما کاربران عزیز روکو با امتیاز دادن به کسب و کارهای عضو روکو بزرگترین یاری را در انتخاب برترین های روکو به ما می‌رسانید.

روش کار به این صورت است که: شهرتان را مشخص کنید، علامت «ثبت کسب وکار» را انتخاب کنید و کسب کارتان را معرفی کنید

فراموش نکنید پیش از هر چیز یک آدرس ایمیل و یک شماره تلفن برای ارسال آگهی ضروری است. شما می‌توانید برای کالا یا خدمات‌تان عکسی نیز انتخاب کنید.

به این ترتیب میلیون‌ها کاربران روکو به آسانی آگهی‌ شما را خواهند دید و بر اساس محل آگهی و لوکیشن شما را راحت‌تر خواهند یافت.